Offcanvas Section

You can publish whatever you want in the Offcanvas Section. It can be any module or particle.

By default, the available module positions are offcanvas-a and offcanvas-b but you can add as many module positions as you want from the Layout Manager.

You can also add the hidden-phone module class suffix to your modules so they do not appear in the Offcanvas Section when the site is loaded on a mobile device.

Szeretnél a Sunrise csapat tagja lenni és jó hangulatú bulikon még tovább fokozni a hangulatot?

Legyél Te a pultosok gyöngye, és keverd az izgalmas Sunrise koktélokat!

Feladatok:

  • kevert italok elkészítése receptúra alapján
  • nyugta írás, fizettetés

Elvárások:

  • igényes megjelenés
  • önálló és precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség

Amit biztosítunk:

  • kimagasló bérezés
  • változatos munkakörnyezet
  • munkaruha

B kategóriás jogosítvány előnyt jelent.

Keress minket bizalommal!

Sunrise Cocktail Bar - Tel.: +36 20/382-3983 | E-mail: antal.adam'kukac'sunrisekoktel.hu